Kinderopvang moet werken werken met pedagogische beleidsmedewerker

Heeft u een onderneming in de kinderopvang ?, dan verandert per 01-01-2019 het volgende :

U wordt verplicht gesteld om te werken met pedagogische beleidsmedewerkers. Deze coacht de pedagogische medewerkers bij de dagelijkse werkzaamheden. De pedagogische beleidsmedewerker houdt zich ook bezig met de ontwikkeling van het pedagogisch beleid.

Start datum: 01-01-2019

Artikel: Besluit kwaliteit kinderopvang, art. 7 lid 10, art 8, art. 16 lid 9 en art.17

Bron: wetswijzigingen

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *